Witaj w schronie

 

Witaj ocalały…

Trafiłeś tu nie bez powodu, przyciągnął Cię zew… jak nas wszystkich. Usiądź i rozgość się… Wiem, zastanawiasz się gdzie jesteś. Spokojnie, czasu na przemyślenia będziesz miał wystarczająco, bo spędzimy ze sobą sporo czasu. Proszę poczęstuj się purée z szczura, ogrzej przy ognisku i czuj się jak u siebie w domu. Twojego jedynego przez najbliższe miesiące. Na zewnątrz szybko nie wyjdziesz, promieniowanie wypali Ci duszę, a zwłoki spopieli. Więc przywyknij do nowego lokum.

 

Nieznajomy w zamysleniu spogląd

a na stertę pudełek,  dostrzega tam takie nazwy jak Metro 2033, Metro Przełom, Bright Future, Rycerze Pustkowi, Martwa Zima, Neuroshima Hex, Stan 51, Atak Zombie, Ocaleni, Fallout, The Pionieers Program.. i wiele innych, nad którymi się pochyla i duma próbując oczytać tytuły, na razie bez skutecznie.

…a i wybacz bałagan, niedawno trafiła do mnie dostawa artefaktów… minionej epoki, proszę nie zawracaj sobie głowy tymi pudłami. Z czasem wszystko zrozumiesz, wszystko Ci wyjaśnię.

ah! Gdzie moje maniery… Shade, nazywają mnie Shade.

Znajdziesz tu tylko i wyłącznie zbiory z tematyki post-apokaliptycznej.  A teraz odpocznij, bo czeka Cię sporo do nadrobienia.